Název webu

Ceny solárních sestav na ohřev vody

Dotace na solární ohřev vody z programu Nová zelená úsporám činí 35.000,- . Zajistíme všechny potřebné dokumenty a zdarma za vás podáme žádost o dotaci u SFŽP ČR. Uváděné ceny solárních systémů jsou v korunách včetně DPH a po odečtu státní dotace.

SOLÁRNÍ SYSTÉM 200 l

54.900,-

ohřev vody pro 2 až 4 osoby

Návrh, doprava, zajištění dotace
Solární kolektory 2x 2.0m
Solární ohřívač 200 l
Montáž na klíč

Nezávazná objednávka

SOLÁRNÍ SYSTÉM 250 l

61.999,-

ohřev vody pro 3 až 5 osob

Návrh, doprava, zajištění dotace
Solární kolektory 2x 2.5m
Solární ohřívač 250 l
Montáž na klíč

Nezávazná objednávka

SOLÁRNÍ SYSTÉM 300 plus

64.999,-

ohřev vody pro 3 až 6 osob

Návrh, doprava, zajištění dotace
Solární kolektory 2x 2.0m
Solární ohřívač 300 l
Montáž na klíč

Nezávazná objednávka

SOLÁRNÍ SYSTÉM Premium

67.999,-

ohřev vody pro 4 až 7 osob

Návrh, doprava, zajištění dotace
Solární kolektory 3x 2.0m
Solární ohřívač 300 l
Montáž na klíč

Nezávazná objednávka

Co je v ceně solárního systému?

Konečná cena bez navyšování

Ceny uváděné za solární sestavy jsou pro naše zákazníky konečné. Jako jedna z mála firem v ČR nabízíme zákazníkům tuto výhodu. Stop vícenákladům. Cena za solární systémy se již nenavyšuje. V této ceně je konkrétní specifikace při zhotovení díla, solárního systému na klíč včetně podání žádosti o dotaci z programu Nová zelená úsporám.

Doprava po celé České republice ZDARMA

Doprava v celé České republice zcela zdarma. Ať jste z Českého Krumlova, Prahy, Plzně, Pardubic, Brna nebo Znojma, dopravu nikdy nehradíte. Ušetříte tak nemalé peníze, které byste jinak vynaložili zcela zbytečně navíc.

Obsah sestav solárních systémů

Kompletní solární systémy obsahují v základu vše potřebné k uvedení solárního zařízení do trvalého provozu. Součástí jsou kolektory včetně zásobníku, solárního regulátoru, čerpadla, propojovací materiál, konstrukce pro uchycení panelů a další potřebný materiál. Dodáváme solární kolektory různých výrobců. Máme pro zákazníky solární systémy připravené jako pakety od různých výrobců. Ať již se jedná o mezinárodní společnosti nebo Českého výrobce solárních kolektorů. Zdarma vám porovnáme námi nabízené systémy a vyberete si dle vlastního úsudku. Všechny naše produkty jsou vysoké kvality a evropského původu.

Montáž solárního systému na klíč

Solární systém namontujeme na klíč po dohodě se zákazníkem. Určíme vhodný sklon a směr solárních kolektorů,  vytvoříme prostupy střešní krytinou a solární potrubí povedeme v místech po odsouhlasení zadavatelem. Pokud máte připojený nevyhovující bojler, zdarma jej demontujeme, nahradíme novým a nabídneme jeho odvoz a řádnou recyklaci.

Návrh, efektivita a návratnost solárních systémů

Ve spolupráci s renomovanou Švýcarskou firmou dodáváme k našim systémům test reporty, kde se dozvíte s jakými solárními zisky bude daná soustava pracovat, jaká je efektivita systému a kdy se vám vaše investice vrátí.

100% našich žádostí o dotace bylo proplaceno

Máme 100% úspěšnost při vyřizování dotací z programu SFŽP ČR Nová zelená úsporám. Solární termické systémy dodáváme a montujeme v souladu s podmínkami dotačního programu. Zajišťujeme dotace na všechny naše zakázky v celé délce kontinuální výzvy Nová zelená úsporám od roku 2013 -2014- 2015- 2016- 2017. Vypracujeme projektovou dokumentaci a podáme za Vás zdarma žádost na SFŽP ČR. Na vás bude pouze zajistit platný výpis z katastru nemovitostí.

Seznamte se s námi

Co nás charakterizuje? Profesionální montáž, roky zkušeností, pozitivní reference, záruční a pozáruční servis. Náš tým úspěšně složil zkušky odborné způsobilosti pro montáže solárních termických kolektorů, vyžadované ministerstvem průmyslu a obchodu ČR.
Máme namontovány stovky realizací po celé České republice, montáž provedeme profesionálně a bez zbytečných průtahů. Samozřejmostí je u nás záruční a pozáruční servis. Jako jedna z mála firem v ČR provádíme servis solárních systémů, montovaných jinými dodavateli. Toto je výsledkem našeho všestranného zaměření a působení v oblasti solárních termických systémů na území ČR. Solární systémy montujeme po celé České republice. Na stejném území fungujeme i jako servisní organizace pro další firmy z oblasti solárních systémů.
Roky zkušeností a pozitivní reference jsou odměnou za naše snažení.
„Vyberte si správně, vybírejte s rozumem.“

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Vyplňte krátký formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat 

Please let us know your name.
Please write a subject for your message.
Please let us know your email address.
Please let us know your message.